Вітаємо Вас на веб-сайті Малинської районної ради

Відповідно до оперативної інформації Головного управління ветеринарної медицини в Житомирській області, 05.07.2015 р. на території мисливського клубу «КСК»,між 29 та 30 квадратом Більківського лісництва, на відстані 2 км від с. Білки Радомишльського району Житомирської області було виявлено загибель дикого кабана.

Детальніше: Державна ветеринарна служба району інформує

                 

Одним з методів ефективного управління майном є оренда. Надання в оренду об'єктів комунальної власності - це одне із джерел додаткових доходів як комунальних підприємств, так і місцевого бюджету.

Саме за рахунок коштів зі спецрахунку (плата за оренду вільних приміщень) та за ініціативи голови районної ради Савченка М.І. закінчився перший етап поточного ремонту сцени Районного будинку культури. В ході ремонту було повністю замінено електропроводку, здійснено заміну освітлення сцени. Раніше освітлення сцени складалось із чотирьох електроламп, сьогодні ж сцена РБК буде освітлюватися 4 рядами енергозберігаючих ламп, всього 20 ламп, що в свою чергу дасть економію електроенергії в 5 разів. Також зроблено освітлення оркестрової ями. Щоб повністю завершити ремонтні роботи по освітленню сцени ще планується встановити два бокові світлові прожектори.

Загалом закуплено матеріалів та виконано ремонтних робіт на загальну суму 34,0 тис.грн. (всі кошти, які районний будинок культури отримав від сплати за оренду вільних приміщень). Ремонтні роботи здійснювало приватне підприємство „Елесантбуд” в особі головного інженера Давиденко Юрія Володимировича. Керівництво будинку культури роботою спеціалістів підприємства задоволені і планують в подальшому залучати до виконання робіт по ремонту електромереж. Проведення ремонтних робіт дасть можливість проводити заходи з залученням як аматорських так і професійних колективів.

  На нашу поштову скриньку надійшов лист - подаємо без правок:

"Щиро вибачаємось за незвичайне звернення,бо дуже соромно.Мета одна-вирватися з окупованої теріторії,може  пощастить десь знайти нову малу Батьківщину та постійне місце проживання.

         Я-юрист,адвокат,військовий пенсіонер,патріот України,батько Гвардійця,разом з дружиною-інвалідом ШУКАЮ РОБОТУ (бажано за фахом).
Житло будемо шукати самостійно,а пенсія піде на його оплату.
         Через брак коштів та ліків є загроза голодної смерті,але,скоріш за все ми тут раніше збожеволіємо та втратимо розум серед нелюдів та маргіналів з триколорами.
         Нас на Донбасі вже нічого не тримає,крім рідних  могил,на швидке визволення вже не сподіваємось,а є потреба жити та працювати заради сина та на зло ворогам.
         Будемо вдячні навіть за пораду.З повагою,Станіслав.Донецька область.т.0631707663."

Державна програма енергоефективності працює. 1841 позичальник (в т.ч. 88 по Житомирській області), який до травня 2015 року скористався кредитом в Ощадбанку на придбання негазових котлів, отримав відшкодування частини кредитних коштів.

Для підтримки громадян у рамках реалізації державної програми енергозбереження уряд виділив понад 6,3 млн. грн. Це означає, що всі бажаючі утеплити своє помешкання за допомогою загальнонаціональної кредитної програми «Ощадний дім» неодмінно відчують підтримку держави та отримають компенсацію за кредитом.

Нагадаємо, що кредитування громадян за державною програмою енергозбереження стартувало в жовтні 2014 року. У 2014 році відшкодування за такими кредитами отримали 737 людей. Клієнтам погашено частину суми кредитів у загальному розмірі понад 2,4 млн. грн. бюджетних коштів

У квітні 2015 року програму було розширено, завдяки чому люди отримали можливість придбавати в кредит не лише негазові котли, а й енергоефективне обладнання та матеріали, наприклад, радіатори опалення з терморегуляторами,  вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами, матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів, теплові насоси тощо.

Кожному учаснику програми відшкодовується до 20% тіла кредиту на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5 тис. грн., та до 30% суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, але не більше 10 тис. грн.

За довідками звертайтесь до будь-якого відділення Ощадбанку або в Контакт –центр за тел.: 0-800-210-800.

  Рішення 40-ї сесії 6-го скликання від 28.05.2015р. № 390 «Про затвердження місцевих податків та зборів та ставки акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Гранітненської селищної ради на 2016 рік» (інформація додається).

Селищний голова                                                     М.І. Курса

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (лист оприлюднення рішення .doc)рішення 93 kB

«Комунальне підприємство «Ахплан» Малинської районної ради оголошує про намір передати нерухоме майно в оренду:

-          Підвальне приміщення, загальною площею 32,9 кв.м., за адресою м.Малин, вул.Грушевського, 6а,   з розрахунковою орендною платою – 997,92 грн. в місяць, цільове призначення – для розміщення магазину-складу.

Прийняття заяв на оренду вказаного майна – до 14липня 2015 року включно за адресою: м. Малин,  вул. Неманихіна, 3, КП «Архплан».

У разі надходження додаткових заяв орендодавець оголошує конкурс на право оренди вказаних об'єктів оренди.»

«Комунальне підприємство ТРС«Полісся» оголошує про намір передати нерухоме майно в оренду:

-          нежитлове приміщення, загальною площею 34 кв.м., за адресою м.Малин, вул.Неманихіна,3, з розрахунковою орендною платою – 661,11 грн. в місяць, цільове призначення – для розміщення ветеринарної аптеки.

Прийняття заяв на оренду вказаного майна – до 14липня 2015 року включно за адресою: м. Малин,  вул. Неманихіна, 3, КП ТРС «Полісся».

У разі надходження додаткових заяв орендодавець оголошує конкурс на право оренди вказаних об'єктів оренди.»

385592
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
Всього
196
978
1703
374710
8827
42477
385592
Your IP: 54.145.117.164
Server Time: 2015-07-08 05:10:39

Контакти

Курси валют

ОПИТУВАННЯ

Чим Вам запам'ятався 2014 рік?