Вітаємо Вас на веб-сайті Малинської районної ради

        20 травня 2015 року відбулась 39 сесія Малинської районної ради, в роботі сесії прийняли участь 42 депутати районної ради, керівництво району, сільські та селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники служб району, міський голова Малина, засоби масової інформації.

     Із усіх питань, включених до порядку денного сесії, прийнято відповідні рішення ( можна ознайомитись в розділі Рішення веб-сайту).

 

МАЛИНСЬКА РАЙОННА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАХИСТ ДІТЕЙ ЧОРНОБИЛЯ» добирає групу дітей і дорослих на літній відпочинок

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Оголошення відпочинок 2015.doc)оголошення щодо відпочинку 755 kB

Пенсійним фондом України підготовлена Програма оздоровлення та модернізації пенсійної системи України на 2015 – 2020 роки, яка подана на схвалення Кабінету Міністрів України.

Ця Програма ставить на меті – відновлення соціальної справедливості пенсійної системи, її фінансової збалансованості та стійкості, забезпечення в ній європейських стандартів функціонування, надання послуг, прозорості, оптимізації рівня адміністративних видатків;

За даною програмою передбачається – модернізація пенсійної системи на засадах соціального страхування, впровадження в ній новітніх інформаційних та управлінських технологій, єдиних сучасних стандартів якості обслуговування громадян.

Детальніше: Інформація щодо пенсійної реформи

МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

12.05.2015 № 20

 Про скликання 39 сесії

районної ради 6 скликання

 

Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 39 сесію районної ради 6 скликання 20 травня 2015 року о 1000 годині в залі засідань адмінприміщення.

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про хід виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Малинського району на 2011-2015 роки та підсумки весняно-польових робіт в районі.    Доповідач: Харченко О.А. – начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.
  1. Про перспективи аміністративно-територіальної реформи відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад».          Доповідач: Савченко М.І.- голова районної ради.
  1. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.    Доповідач: Козленко М.М.- начальник управління фінансів райдержадміністрації.
  2. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2015 року.     Доповідач: Малегус І.Є.- керуючий справами районної ради.
  3.    Різне.

На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, організацій, установ, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                               М.І.Савченко

Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам’яті не стерти
Про тих,хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню…
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра!

Сьогодні 29-а річниця аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Аварія сталася вночі 26 квітня 1986 року: стався вибух, який повністю зруйнував 4-й реактор. Унаслідок вибуху в атмосферу було викинуто 190 тонн радіоактивних речовин. За даними експертів, сумарний викид радіоактивних речовин становив 50 млн. кюрі, що рівнозначно наслідкам вибухів 500 атомних бомб, скинутих у 1945 році на Хіросіму. Радіоактивними нуклідами було забруднено більше 145 тисяч кв. км території України, Росії та Білорусі.

Ліквідаторами визнані 600 тис. чоловік. 31 людина загинула протягом перших трьох місяців після аварії. Променева хвороба вразила 134 людини, хоча в секретних доповідях йдеться мінімум про 300. Жертвами протягом 25 років вважаються, за різними даними, від 25 тисяч до 100 тисяч осіб. Радіоактивність, викинута в атмосферу за 10 днів, - близько 12 Ексабеккерелей (більйони більйонів беккерелів). Населення Прип''яті (49 тисяч чоловік) зазнали опромінення у 90 разів більше, ніж при падінні бомби на Хіросіму.

Територія забруднення - понад 200 тисяч км2. Це дорівнює 240 Київ, 100 Монако або 10 Ізраїлям. Зона відчуження, з якої виселили всіх жителів, - 30 км навколо ЧАЕС.

Чорнобильську АЕС закрили 15 грудня 2000 року.

 

      Відтак, у п'ятницю, 17 квітня, в приміщенні Житомирської міської ради відбувся семінар з енергоефективного партнерства за участю представників Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, ОСББ, ЖБК, органів самоврядування та банківських установ. Від Ощадбанку в ньому брали участь директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Родіон Никоненко та заступник начальника управління організації кредитування фізичних осіб – начальник відділу кредитного аналізу Тетяна Борзих. Учасники семінару обговорили механізми надання державної підтримки заходів з термомодернізації багатоквартирних та індивідуальних будинків.

Детальніше: Ощадбанк бере активну участь у роз’яснювальній роботі щодо       кредитної...

322454
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
Всього
790
1212
5648
306737
26621
31144
322454
Your IP: 54.167.157.247
Server Time: 2015-05-22 23:34:58

ОПИТУВАННЯ

Чим Вам запам'ятався 2014 рік?

Підтримкою України цивілізованим світом - 0%
Поваленням режиму Януковича - 22.2%
Виборами президента та верховної ради - 0%
Героїзмом та стійкістю українського народу - 44.4%
Анексією Криму та війною на сході України - 33.3%

Total votes: 9
The voting for this poll has ended on: 26 січ. 2015 - 20:08