Вітаємо Вас на веб-сайті Малинської районної ради

   Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, у рамках виконання Меморандуму з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом, підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення - до 3 600 грн. за тисячу кубометрів палива. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок, 3 березня.

     Згідно з рішенням комісії, мінімальний тариф для населення встановлюється в опалювальний сезон із 1 жовтня по 30 квітня при максимальному споживанні палива в обсязі до 200 кубометрів на місяць. У разі перевищення встановленого мінімального обсягу, наступні обсяги оплачуються з розрахунку 7 188 грн. за тисячу кубометрів.

     У період міжсезоння - з 1 травня по 30 вересня - вартість природного газу становитиме 7 188 грн. за тисячу кубометрів, незалежно від обсягів споживання.

     Крім того, за рішенням НКРЭКУ, тариф на газ для населення для приготування їжі встановлюється з 1 квітня на рівні 7 188 грн. за тисячу кубометрів, що в 6 разів перевищує діючий тариф.

       Як повідомив представник комісії, підвищення тарифів на газ для всіх категорій споживачів у середньому становитиме 280%, як і було зафіксовано в меморандумі з МВФ, підписаному президентом, прем'єр-міністром, головами Мінфіну і Нацбанку наприкінці лютого поточного року.

 

         Кабінет міністрів України спростив процедуру оформлення субсидій. Відповідна постанова «Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій» була прийнята на засіданні Уряду сьогодні, 28 лютого.

         Представляючи відповідні зміни на засіданні Уряду, Міністр соціальної політики Павло Розенко наголосив, що реформування системи надання субсидій – одна з ключових реформ у соціальній сфері.

               «За розрахунками, експертів сьогодні налічується близько 2,5 – 3 млн бідних сімей, які не можуть самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги. Разом з тим, система субсидій зараз охоплює усього лише 1млн 100 тис сімей. Інша категорія людей - або не платить або вимушена економити на товарах першої необхідності , щоб сплачувати рахунки в повному обсязі», - сказав він.

За його словами, така ситуація склалася через недовіру людей до системи субсидій. «Це призводить до того, що лише третина сімей від тих, хто має право, користуються системою субсидій. Ми хочемо цю ситуацію змінити», - підкреслив Міністр.

               Водночас він зауважив, що реформа системи субсидій сьогодні неможлива без злагодженої роботи місцевих органів влади. «Ми даємо сьогодні інструмент – простий і зрозумілий - і даємо фінансовий ресурс. Загалом на субсидії виділено рекордну кількість бюджетних коштів - 24,5 мільярдів гривень. Але наскільки ефективно цей механізм запрацює, залежить від того, як цю реформу втілять місцеві органи влади», - наголосив Павло Розенко.

Відповідно до основних положень прийнятої постанови:

  •   призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів, які будуть суттєво спрощені у порівнянні з тими, що були раніше, - заяви та декларації (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб);
  •   запроваджується принцип призначення субсидії на підставі задекларованих даних заявником (при цьому перевірка достовірності цих даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій);
  •   кожне домогосподарство одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні 2015 року отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії;
  •   підприємства, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення мають забезпечити виготовлення бланків Заяви та Декларації і доставку їх до споживачів разом з рахунками на оплату послуг;
  •   запроваджується надання субсидії на 12 місяців, а не опалювальний період як раніше;
  •   встановлюється автоматичний принцип надання субсидії на новий період (скасовується необхідність повторного звернення до органу соціального захисту населення для призначення субсидії на новий період у разі відсутності змін);
  •   всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами) надають організації, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення;
  •   інформацію про доходи для призначення житлової субсидії органи соціального захисту населення будуть отримувати у порядку обміну від Державної фіскальної служи та Пенсійного фонду (при цьому, заборонятиметься вимагати від заявників інші документи, ніж передбачені Положенням про призначення житлових субсидій);
  •   якщо подано неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб може бути відмовлено в призначенні субсидії або припинено її надання. У такому разі заявник зобов’язується повернути надміру перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.
  •   надаватиметься право на оформлення субсидій особам, які орендують житло і оплачують вартість житлово-комунальних послуг на підставі письмового договору найму (оренди) житла.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району оголошує збір речей, а саме:

-          одяг;

-          взуття;

-          засоби особистої гігієни;

-          меблі ( ліжка, стільці, столи);

-          матраци, постільна білизна, ковдри;

-          продукти харчування довготривалого споживання (концерви, тушонки, фасовані крупи тощо);

-          протизапальні та противірусні ліки.

      Для передачі сім'ям та громадянам, які приїхали зі сходу України.

Збір даної допомоги проводиться у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району   за адресою: м.Малин, вул.. Тараскіна, 5, каб. 6.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 5-21-81; 5-40-00.

Завчасно дякуємо Вам за турботу!

 

               Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

               Так було і за княжої доби. Так було і за часів Козаччини. І за часів боротьби за незалежність 1917-1921 років.  І під час Другої світової. І на початку 1990-х.

               Нині знову прийшов цей час - час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією. 

             На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

            Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

             Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Для України це найголовніша, найвпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28 грудня 2014 року №77-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування

Детальніше: Управління Пенсійного фонду України в Малинському районі повідомляє платників!

МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

17.02.2015 № 7

 Про перенесення дати скликання

37 сесії районної ради 6 скликання

Враховуючи подання Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України змін та доповнень до Державного Бюджету України на 2015 рік, проведення 30 сесії Житомирської обласної ради 19 березня 2015 року, врегулювання та узгодження показників дохідної та видаткової частини місцевих бюджетів та районного бюджету на 2015 рік, відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” перенести 37 сесію районної ради 6 скликання з 25 лютого 2015 року на 10.00 годин 27 березня 2015 року.

Заступник голови

районної ради                                                                                   М.С.Левковець

240839
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
Всього
38
1119
3314
227851
5495
30042
240839
Your IP: 54.197.129.242
Server Time: 2015-03-05 04:27:48

ОПИТУВАННЯ

Чим Вам запам'ятався 2014 рік?

Підтримкою України цивілізованим світом - 0%
Поваленням режиму Януковича - 22.2%
Виборами президента та верховної ради - 0%
Героїзмом та стійкістю українського народу - 44.4%
Анексією Криму та війною на сході України - 33.3%

Total votes: 9
The voting for this poll has ended on: 26 січ. 2015 - 20:08