Ми вітаємо вас на веб-сайті Малинської районної ради

Управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації інформує, що станом на 27.11.2014 року на території Малинського району тимчасово проживає 77 осіб ( 42 сім’ї), що прибули з районів проведення АТО Донецької та Луганської областей. З них: працездатних осіб – 22; дітей 15, в тому числі 2 дітей-інвалідів; пенсіонерів – 38; інвалідів з дитинства – 2.

Тимчасово переміщені особи проживають у приватному секторі на території 20 сільських рад та 2 селищних рад. Створено Єдину інформаційну базу даних про взятих на облік переміщених-осіб. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 призначено адресну допомогу 41 сім'ї, або 100% від кількості звернень за призначенням допомоги.

До управління звернулося 10 сімей-переселенців за виплатою раніше призначених державних допомог та призначення нових соціальних виплат. Даним сім'ям, що звернулися призначено державні допомоги. Випадки відмови у наданні соціальної допомоги та соціальних послуг, технічних та інших засобів реабілітації відсутні.

Наголошуємо, що призначення та продовження виплати пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення особам-переселенцям, здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, яку можна отримати звернувшись до управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації за адресою: м. Малин, вул. Тараскіна, 5.(тел. 5-33-18). Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам здійснюються за фактичним місцем їх перебування у разі видачі довідки до 31 грудня 2014 року.

( Постанова КМУ від 05.11.2014 №637)

 

   Відбулось засідання 35 сесії Малинської районної ради, в роботі сесії взяли участь 42 депутати районної ради, т.в.о голови райдержадміністрації В.М. Литвиненко, сільські та селищні голови, керівники структурних підрозділів адміністрації, начальники районних служб, прокурор району, засоби масової інформації.

Із усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення ( можна ознайомитись у розділі РІШЕННЯ нашого веб-сайту).

 Пропонуємо наявне вільне нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Малинського району, яке на даний час не використовується та може бути надано в оренду:

-         Нежиле приміщення, загальною площею – 336,5 кв.м., підвальне приміщення, загальною площею 403,1 кв.м. та приміщення гаражу, загальною площею - 42,5 кв.м. , за адресою м.Малин, вул.Грушевського,6а. (балансоутримувач - КП «Архплан»).

-       Нежиле приміщення, загальною площею -70,2 кв.м., за адресою смт.Чоповичі, вул.Леніна,1 (балансоутримувач - КП «Архплан»).

Детальну інформацію щодо нерухомого майна можна  отримати за телефоном(050)930-88-25.

Україна 22 листопада відзначає День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій.

    В усіх областях України (за винятком окупованого Криму) та у 32 країнах, де є українська діаспора, пройдуть пам'ятні заходи, зокрема традиційна громадська акція «Запали свічку пам'яті».

     О 16:00 год разом із загальнонаціональною хвилиною мовчання кожен громадянин може запалити свічку і встановити її на підвіконні (чи балконі), ушанувавши таким чином пам'ять мільйонів українців, убитих голодом.

   У цей жалобний день буде приспущено Державний прапор України.

 

           Заслуженому працівнику культури України, поету, композитору, професору ЖДУ імені Івана Франка Володимиру Федоровичу Шинкаруку сьогодні зробили операцію. В ін втратив багато крові, лікується у відділенні інтенсивної терапії Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського. Хто може здати терміново кров (група +3) дзвоніть за номером 093 306 58 61 Ярослава Гапонова!!!

                         Врятуймо життя митця й талановитої людини!!!

           Терміново!!! Потрібні волонтери-донори для заслуженого працівника культури України, поета, композитора, науковця Володимира Шинкарука (3 позитивна група крові, 3+). Здати кров необхідно за адресою: м. Житомир, вул. Кибальчича, 16 в Житомирському обласному центрі крові (з 8-ї до 13-ї години). Довідки за телефоном: тел./фак. (0412) 39-58-57.

       У день здавання крові і напередодні, забороняється вживати спиртні напої: горілку, вино, пиво. Навіть невелика доза алкоголю може принести шкоду хворому, якому буде перелита кров такого донора. Їжа, яку споживає донор напередодні або в день здавання крові, не повинна містити жири (масло, молоко, вершки, морозиво, сало, жирне м‘ясо, яйця, тістечка, торти, салати з олією, майонезом). Надлишок жиру в донорській крові може викликати у хворого лихоманку, слабкість, підвищення температури. Напередодні здавання крові, донору рекомендується: нежирне м‘ясо, хліб, кисіль, фрукти, овочі, чай.

       Підтримаємо його нашими молитвами! Всім, хто має можливість допомогти Володимиру Шинкаруку фінансово, можуть поповнити номер його особистої картки в ПАТ КБ «ПриватБанк»: 6762468302018258.

*****

     Горе прийшло і в родину педагогів Миколи та Зінаїди Олексієнків з Іванівки – 9 листопада згорів будинок. Нині потрібно встигнути до зими його відбудувати. Звертаємося до небайдужих жителів району та міста, приватних підприємців, керівників підприємств, установ та організацій допомогти коштами, адже цій родині вони зараз дуже потрібні. А довідками звертатися за телефоном: (097)999-73-54 Зінаїда Антонівна, або (096) 761-28-78 - Володя Рудюк, або у відділ освіти Малинської райдержадміністрації за номером: 5-15-71.

*****

       Серйозну травму голови внаслідок виконання робіт по господарству отримав і фельдшер Вишівського ФАПу, поет Сергій Дехтяренко. Зараз він також перебуває на лікуванні в Житомирській обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського. Йому зробили операцію. Хто бажає допомогти, може зателефонувати за номером: (097)241-64-50, Микола Григорович Скуратівський.

Не будьмо байдужими, земляки! Підтримаймо у нелегку хвилину творчих людей та подружжя досвідчених педагогів з Іванівки!!!

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.

Перевибори змінять ситуацію в країні?

139171
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
Всього
256
971
4702
127450
38389
45716
139171
Your IP: 54.226.21.57
Server Time: 2014-11-29 06:51:17