Вітаємо Вас на веб-сайті Малинської районної ради
29 липня 2015 року відбулась сесія Малинської районної ради. Із усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які розміщено в розділі РІШЕННЯ веб-сайту.

МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

22.07.2015   № 35

   Про скликання 41сесії

районної ради 6 скликання

    Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 41 сесію районної ради 6 скликання 29 липня 2015 року о 10.00 годині в залі засідань адмінприміщення.

На розгляд сесії винести питання:

1.            Про згоду на передачу міжбюджетного трансферту на 2016 рік для виконання делегованих повноважень по медичному обслуговуванню населення району

                   Доповідач: Козленко М.М.- начальник управління фінансів     райдержадміністрації.

2.            Про затвердження районної Програми забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Малинському районі на 2015-2017 роки.

           Доповідач: Гвоздецький В.Ф. - начальник управління ветеринарної медицини в Малинському районі.

3.            Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

Доповідач: Козленко М.М.- начальник управління фінансів райдержадміністрації.

4.            Різне.

       На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, організацій, установ, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                   М.І.Савченко

 Керівництвом району було запрошено представника Житомиргазу з метою отримання роз’яснень щодо ситуації, яка склалася в районі та місті Малині через отримання громадянами рахунків за спожитий газ із значними завищеннями об’ємів споживання, нетактовною поведінкою працівників Малинського управління газового господарства, самоусуненням керівництва від вирішення даного питання.

   Зустріч відбудеться 22.07.2015 року у великій залі адмінприміщення о 14.00 год. Запрошуються на зустріч засоби масової інформації, представники громадських організацій та громадяни району та міста, які мали змогу особисто відчути «якість надання послуг» Малинським управлінням газового господарства.

Цього тижня голова районної ради Савченко М.І. продовжив робочі поїздки до сільських рад. Він зустрівся з жителями Вишівської, Морозівської, Іванівської, Устинівської, Луківської, Горинської, Головкіської, Шевченківської, Йосипівської та Владівської сільських рад.

В цих зустрічах взяли участь адміністративно-господарський актив сільських рад, директори шкіл, завідувачі амбулаторій та ФАПів, завідувачі клубів та бібліотек, соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району, які закріплені за кожною сільською радою, а також депутати районної ради. Основні питання, які були обговорені – це наповнення місцевих бюджетів, реформа місцевого самоврядування та підготовка об’єктів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Жителів сіл найбільше турбують питання добровільного об’єднання територіальних громад, ремонту доріг, оптимізації освітніх та культурних закладів сільських населених пунктів, автобусне сполучення сіл із районним центром та інші питання.

Зокрема, в Устинівській сільській раді актив села турбує питання ремонту приміщення для бібліотеки та ремонт сільського клубу. В Іванівці та Шевченкові – питання закриття шкіл. В Луківській сільській раді жителі звернулися до голови районної ради з проханням допомогти їм вирішити питання автобусного сполучення із районним центром хоча б три рази на тиждень.

Ряд важливих питань, з якими зверталися до голови районної ради були вирішені на місці, інші – взяті на контроль. Що стосується закриття шкіл, то Микола Іванович запевнив громади сіл, що буде до останнього відстоювати життєдіяльність шкіл на селі.

За відповідне рішення проголосували 257 нардепів

Верховна Рада України підтримала у другому читанні та в цілому законопроект № 2831-3 " Про місцеві вибори". За відповідне рішення проголосували 257 нардепів при 226 мінімально необхідний.

Авторами законопроекту № 2831-3 виступили депутати Вадим Денисенко, Сергій Алєксєєв, Ігор Попов, Юрій Чижмарь, Олена Ледовських. 

Перед голосуванням за цей документ депутати підтримали процедуру щодо розгляду цього законопроекту у другому читанні без поправок , тільки з урахуванням поправок профільного комітету.

Голова комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич заявив, що за результатами розгляду 1548 поправок, які були внесені до другого читання від 65 нардепів, були враховані наступні поправки. 

Детальніше: ВР України прийняла закон про місцеві вибори

420033
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
Всього
119
3325
8274
402307
43268
42477
420033
Your IP: 107.20.122.81
Server Time: 2015-07-30 03:01:04

Контакти

Курси валют

ОПИТУВАННЯ

Чим Вам запам'ятався 2014 рік?